Jak zlikwidować pęknięcie szyby?

Czy da się zrobić taki odprysk, żeby nie było go widać?

Można być bardzo ostrożnym kierowcą, ale uderzenie twardym przedmiotem w przednią szybę to kwestia przypadku. Możemy zlecić wykonanie odprysku lub pęknięcia samochodu w Warszawie tak szybko, jak to możliwe, w przyjemnej cenie.
Możesz wysłać nam zdjęcie uszkodzenia, a my dokonamy wstępnej wyceny naprawy.
W przypadku ekspresowym możemy przyjechać do Ciebie, aby naprawić Twoją szybę z odprysków i pęknięć.
Jeśli jedziesz na drodze i kamień uderza w twoje okno, powinieneś natychmiast się zatrzymać i umieścić taśmę lub naklejkę nad wyszczerbionym oknem. Wskazane jest, aby mieć taśmę klejącą w samochodzie, aby utrzymać wyszczerbione okno w czystości, aby uzyskać najlepszy wynik.
Zalecamy również umieszczenie kartki papieru nad wyszczerbionym miejscem, aby zapobiec rozmazaniu kleju. Prosimy nie myć pojazdu i starać się, aby przy myciu pojazdu nie dostał się wosk na chip lub pęknięcie. Niezależnie od stopnia zabrudzenia samochodu, najlepiej zadzwonić na naprawę szyby czołowej pod numer +48732677135, aby umówić się na spotkanie.
Naprawa nie potrwa długo i nie będziesz musiał zostawiać swojego samochodu. Nie zostawiaj go tam po prostu, jest bardziej prawdopodobne, że pęknie i doprowadzi do wymiany szkła. Zadzwoń do Doctor Car Glass - to autoszyby naprawa pęknięć